ZÁRUKA A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Provozovatel internetového obchodu australianmerino.eu společnost HDP Stakeholders, s.r.o. poskytuje záruku na zboží v rozsahu obecně platných předpisů, a to po dobu uvedenou v záručním listu. Není-li k výrobku dodáván záruční list, platí zákonem stanovená záruční lhůta. Záruční lhůta začíná běžet převzetím zboží kupujícím.

Záruka se nevztahuje na škody způsobené neodborným použitím, mechanickým poškozením nebo opotřebením, skladováním a údržbou v rozporu s doporučením výrobce.

Důvody reklamace:

zboží došlo poškozené

zboží došlo nekompletní

došlo vám jiné zboží, než jste si objednali

Zjistíte-li bezprostředně po obdržení zboží, že vám nevyhovuje, máte možnost jej bez udání důvodu vrátit. Peníze vám budou v souladu s ustanovením § 53 odst. 10 občanského zákoníku zaslány zpět, a to bankovním převodem, nebo složenkou nejpozději do 30 dnů.

Podmínky pro vrácení peněz:

Zboží musí být neporušené, nenošené, neprané, opatřené originálními visačkami a zabaleno v originálním obalu tak, aby mohlo být dále nabízeno zákazníkům.

Zákazník musí zásilku odeslat do 14 dní po obdržení zboží.

Vracíme vám pouze peníze za zboží, nikoliv poštovné a balné.

Zboží musí být zasláno pouze běžnou balíkovou poštou, zásilky dobírkou nebudou přijaty.

Záruka vrácení zboží se nevztahuje na výrobky ve slevě.

Reklamace přepravních služeb:

Zboží je k vám doručováno prostřednictvím našich smluvních dopravců vybraných s ohledem na cenu, ale i kvalitu služeb. Přesto se může stát, že k vám zásilka přijde poškozená. Před samotným převzetím si zásilku vždy prohlédněte před dopravcem. V případě poškození obalu (pomačkaný, roztrhaný, rozmočený…) sepište ihned s dopravcem protokol o poškození zásilky a tuto nepřebírejte. Nechte si podepsat kopii protokolu řidičem a neprodleně nás kontaktuje.