PÉČE O VÝROBKY

Při výrobě Woolerina kolekce jsou použity jen ty nejlepší možné vlněné vlákna vybrané naším týmem prostřednictvím svých dlouholetých zkušeností a znalostí. Tento proces výběru Vám zajišťuje nejen nejvyšší kvalitu, ale i všestrannost a především trvanlivost. Při správné (a ne příliš složité!) péči Vám Woolerina oblečení poskytne opravdu velké potěšení s jeho nošení.

Praní

Woolerina oděvy mohou být buď prány nebo chemicky čištěny (cyklus ‚P‘). Naše vlněné výrobky doporučujeme prát v ruce nebo v automatické pračce na jemný cyklus ve vodě teplé až do 40 ° C. Vždy byste měli používat prací prostředek určený pro vlnu. Sušte ve stínu. Nebělte!

Nedávejte do sušičky. Vlna schne rychleji než bavlna, a i když dáte na sebe trochu vlhký oděv, velmi rychle doschne díky Vašemu tělesnému teplu a nebude Vás studit; vlastně Vám v tomto vlhkém oblečení bude více teplo!

Žehlení

K žehlení použijte napařovací žehličku nastavenou na střední teplotu a žehlete přes vlhký hadřík.

Pravidelným větráním udržíte Vaše oblečení dlouho svěže vonící a snížíte tak četnost jeho praní.

Ukládání

Pletené oděvy nevěšte, ale skládejte. Ukládejte je na suchém místě a zajistěte, aby byly před uskladněním čisté, protože tak budou méně náchylné k útokům ze strany molů. Vaše vlněné oděvy by měly být vždy uloženy spolu s přípravkem na odpuzování molů – Woolerina doporučuje přírodní produkty jako jsou čerstvé bobkové listy nebo celý černý pepř (ano, klidně i ty ze supermarketu!). Několik čerstvých bobkových listů nebo síťovaných sáčků pepře by mělo být vloženo mezi jednotlivé vrstvy Vašich oděvů. Tyto výrobky jsou naprosto bezpečné jak pro Vás tak pro Vaše oblečení. Pokud byste chtěli použít naftalín, vždy ho umístěte do horní části úložného prostoru, protože plyn, který je uvolňován je těžší než vzduch.